Extreme Landings

Extreme Landings

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,772
  • DOSYA BOYUTU 105.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RORTOS

Extreme Landings, onlarca yolcu taşıyan gerçek bir uçağı kontrolümüze veren kaliteli bir Windows 8.1 simülasyon oyunu.

Extreme Landings, gerçek bir uçağı kullanma izni veren kaliteli bir simülasyon oyunu. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz uçak simülasyon oyunu hem görsel hem de oynanış olarak oldukça başarılı.

Çok sayıda görevin bizleri beklediği oyunda uçağa tamamıyla hakim durumdayız. Dümen, kanatlar, fren takımları her şey kontrolümüzün altında. Hal böyleyken şalterleri açarken oldukça dikkatli olmamız gerekiyor. En ufak hatamız bizim ve yolcularımızın hayatına mal olabilir ve onlarca yolcunun bulunduğu uçağımız paramparça olabilir. Bu sonuçla karşılamamak için her en iyi pilot gibi iniş takımları ve motorlar dahil her şeyi kontrol etmeli ve inişimizi olabildiğince yumuşak bir şekilde yapmalıyız.

Toplam 20 havaalanında 30’dan fazla görevi tamamlamaya çalıştığımız oyunda uçağı hem dıştan hem de içten görebiliyoruz. Dıştan uçağı kullanırken manzaranın keyfini sürebilir veya içten oynayarak kendinizi gerçek bir pilotun yerine koyabilirsiniz. Seçim sizin.

Hem tablette hem de bilgisayarda rahatlıkla oynanabilen uçak simülasyon oyunu Extreme Landings, gerçeğe oldukça yakın bir oynanış sunuyor. Çevre ve uçak modellemelerinin de göze oldukça hoş gözüktüğünü belirtmeliyim. Düşük donanımlı Windows 8.1 cihazınız için gerçek sürüş deneyimi sunacak bir uçak oyunu arıyorsanız listenize alın derim.