Extreme Trucks Simulator

Extreme Trucks Simulator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 602
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ovidiu Pop

Extreme Trucks Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Extreme Trucks Simulator oyunculara boş zamanlarını keyifli bir şekilde değerlendirme imkanı veren bir mobil kamyon simülatörü olarak tanımlanabilir. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Extreme Trucks Simulator'da bizi farklı senaryolar ve oyun modları bekliyor. Bu senaryolarda da damperli kamyon haricindeki kepçe, vinç, çöp kamyonu, çimento kamyonu, çekici, kar küreyici, kurtarıcı, forklift, buldozer gibi çeşitli ağır iş makinalarını kullanabilmemize imkan veriliyor. Oyunda yer alan 8 oyun modunda toplamda 80 farklı görevi gerçekleştirmeye çalışabiliyoruz.

Extreme Trucks Simulator'da kimi zaman bir inşaattan çıkan molozları kepçeyle kamyonlara yüklüyor, bu molozları kamyonlarla belirlenen noktalara bırakıyoruz. Bunun yanında inşaat yaparken vinçle malzeme çıkarıyor, kar küreyici ile tıkanmış yolları açmaya çalışabiliyoruz.

Extreme Trucks Simulator'ın güzel yönü oyunu online olarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyor oluşunuz. Bu sayede görevlere birlikte katılabilir ve birbirinize yardımcı olabilirsiniz.

Extreme Trucks Simulator