Eye Color Studio

Eye Color Studio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33,393
  • DOSYA BOYUTU 20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ModiFace

Çektiğiniz fotoğraflardaki göz renginizi değiştirebilmek için bu ücretsiz Android uygulamasını kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletinizde fotoğraflarınızdaki gözleriniz üzerinde renk değişiklikleri yapmak istiyorsanız Eye Color Studio uygulaması tam sizin için hazırlanmış demektir. Zira uygulamanın içerisinde bulunan patentli yüz simülasyonu yeteneği sayesinde fotoğraflarınızın göz rengini değiştirdiğinizde hiç sırıtmadan, oldukça gerçekçi bir şekilde sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Renk tonlarını değiştirmenin yanında efektler de mevcut. Bu efektler arasında standart renklerden tutun da egzotik renk seçeneklerine, korkunç gözlere, uzaylı gözlerine ve kendi hazırlayacağınız özel göz tasarımlarına kadar pek çok opsiyon kullanılmak için sizi bekliyor. Bu özel göz tasarımları sayesinde eğlenceli vakit geçirme imkanı da doğuyor ve insanları belki de korkutmak için inanılmaz gözler hazırlayabiliyorsunuz.

Gerçek zamanlı olarak yüzlerce farklı gözü simüle edebilen uygulama böylece anında sonuçları görmenize imkan tanıyor. Dilerseniz kameranızdan direkt olarak fotoğraf çekebilir, dilerseniz de Facebook albümlerinizden fotoğrafları getirterek göz renklerinizi değiştirebilirsiniz. Daha sonra elde ettiğiniz sonuçları Facebook, Twitter ve e-posta yolu ile paylaşmak da bir o kadar kolay.