Face Swap

Face Swap

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,021
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AppCluster

Face Swap ile fotoğraflardaki yüzleri birbirleri ile değiştirebilirsiniz.

Face Swap arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza küçük şakalar hazırlamak için kullanabileceğiniz eğlenceli bir yüz değiştirme uygulamasıdır.

Uygulama ile aynı fotoğrafta birlikte göründüğünüz kişinin yüzü ile kendi yüzünüzü değiştirerek komik fotomontajlar yapabiliyorsunuz. Otomatik yüz tanıma özelliğine sahip Face Swap eklediğiniz fotoğraflardaki yüzleri herhangi bir işlem uygulamadan tespit etmeye çalışır ve yüzlerin ana hatlarını belirler. Bu işlemden sonra tek bir dokunuşla iki yüzün yerini değiştirebilirsiniz.

Uygulama ile kullanacağınız fotoğrafları dilerseniz mobil cihazınızın kamerasını kullanarak uygulama üzerinden çekebilir, dilerseniz cihazın galerisinde depolanan fotoğraflardan birini kullanabilirsiniz. Bunun yanında otomatik yüz tanımanın mümküm olmadığı durumlarda uygulamanın sahip olduğu araçları kullanarak daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüzlerin tespit edileceği çerçeveyi belirleyebilir, iki yüzü birbirine göre ölçeklendirebilir, yüzleri döndürebilir veya farklı yönlere çevirebilirsiniz.

Uygulama çalışmalarınızı hafıza kartınıza kopyalamanıza ve Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal medya kanallarında paylaşmanıza imkan verir.