Facebook Birthday Calendar

Facebook Birthday Calendar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 292
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici appge.com

Facebook Birthday Calendar, Facebook üzerindeki arkadaşlarınızın doğum günü tarihlerini telefonunuza aktarmaya yarayan başarılı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Facebook Birthday Calendar, tanıdıklarının doğum günlerini unutanlar veya daha dikkat etmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış bir Android uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak Facebook hesabınızdaki arkadaşlarınızın doğum günlerini Android işltim sistemine sahip cihazlarına göndererek, doğum günleri geldiğinde bildirim alabiliyorsunuz. Ayrıca doğum günü olan arkadaşlarınıza uygulama yolu ile kolayca mesajda gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın ve aile bireylerinizin hem kolayca doğum günlerini hatırlamak hemde onların doğum günlerini kutlamak için Facebook Birthday Calendar'ı kullanabilirsiniz.

Android cihazlarınızın ajandasının da yapabildiği bu işlem kimi zaman ajanda yoğunluğuna göre gözden kaçabiliyor. Bu yüzden uygulamayı ücretsiz olarak indirerek Facebook'taki tüm arkadaşlarınızın doğum günü tarihlerini cihazınıza gönderebilir ve düzenli olarak senkronize edebilirsiniz.

Uygulamanın içerisinden gerekli ayarları yaparak doğum günü olan arkadaş ve aile bireylerinize otomatik doğum günü mesajları yollayabilirsiniz. Otomatik doğum günü mesajlarınızı uygulama içerisinde bulunan 100'den fazla hazır mesajdan seçebilirsiniz.

En sevdiğiniz kişilerin doğum günlerini hem unutmamak hemde yanlarında olduğunuzu hissettirebilmek için Facebook Birthday Calendar uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ederim.