Factory Balls

Factory Balls

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 98
  • DOSYA BOYUTU 12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bart Bonte

Android işletim sistemine sahip tüm cihazlarınızda oynayabileceğiniz Factory Balls, eğlenceli ve oldukça düşündürücü bir zeka ve bulmaca oyunudur.

Oyun birbirinden faklı desenlerde ve rengarenk topların hazırlandığı bir fabrikada geçiyor.

Factory Balls'da amacınız, elinizdeki beyaz topu kutunun dışına yapıştırılmış farklı desen, renk ve yapıya sahip olan siparişe dönüştürmek. Size her bölümde beyaz bir top ve bu topu siparişinize dönüştürmek için ihtiyacınız olan çeşitli malzemeler veriliyor.

Çeşitli renklerdeki boyalardan tamir malzemelerine, bitki tohumlarından çeşitli aksesuarlara kadar çok sayıda malzeme kullanımınıza hazır bir şekilde oyuna başlamanızı bekliyor.

Yapmanız gereken malzemelerinizi doğru sırayla kullanarak, topu eksiksiz bir şekilde hazırlamak. Bunu yaparken isterseniz topu kullanmak istediğiniz malzemenin üzerine sürükleyebilir, isterseniz sadece malzemeye dokunabilirsiniz.

Factory Balls'da giderek zorlaşan, yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayan ve kafa yormaktan son derece keyif alacağınız toplam 44 seviye mevcut. 

Oynadığınız her bölümde bir sonraki bölümü merak edeceğiniz eğlenceli ve bir o kadar da düşündürücü bu oyunu oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bakalım size verilen siparişleri eksiksiz hazırlayabilecek misiniz?