Factory Inc. APK

Factory Inc. APK

kullanıcı

Factory Inc. APK Android simülasyon oyununda fabrikanın yönetimini ele alıyorsunuz. İşletme yönetimi oyunlarını sevenlere öneririz. Oynaması ücretsiz!

Factory Inc. APK, her türlü şeyi üreten bir imalatçı şirketinin fabrika kontrolörü olarak oynadığınız fabrika yönetimi simülasyon oyunu. Çalıştırın, üretin, geliştirin, para kazanın, büyütün ve tekrarlayın. Factory Inc. APK Android oyununda zirveye çıkmalı ve en büyük üreticilerden olmalısınız.

Factory Inc. APK İndir

Yepyeni ürünler üreten büyük bir fabrikanın patronu olmaya hazır mısınız? Makinelerinizi yükseltin ve çeşitli ürünler üretin. Yöneticileri işe alın ve fabrikayı otomatikleştirin. Bu sayede sizin yerinize çalışanlar uğraşacak. İşinizi büyütün ve daha fazla para kazanın.

Kolayca para kazanacağınız bu fabrika ile milyarderliğe adım atacaksınız. Fabrika simülasyonunda yönetmek için ilk işiniz patron olmak. Genel sınıftan efsane sınıfına kadar 20 farklı makine türünü kullanacak ve her gün yeni ürünler üreteceksiniz. Aynı zamanda çeşitli yöneticilerin kendi yeteneklerini kullanmayı göz ardı etmeyin.

Mobilya, akıllı telefon ve araba gibi 90'dan fazla üretilebilir üründen birini seçin. Çevrimdışıyken bile para kazanın, kazandığınız bu paraları daha sonrasında makine veya yönetici almak için kullanın. Şirketinizin büyüdüğü zaman dev ortaklıklar kurun veya istenilen miktarda satış gerçekleştirin.

Factory Inc. APK Oyun Özellikleri

  • Yönetim simülasyonu! Patron olun.
  • Genel sınıftan efsane sınıfına yeteneklere sahip 20’den fazla türde makine
  • Çeşitli yöneticilerin kendi yetenekleri var.
  • Akıllı telefon, araba gibi 90’dan fazla üretilebilir ürün
  • İnternetsiz oynadığınızda dahi para kazanırsınız.
  • Karı maksimize etmek için şirket sistemini satın.
  • İnternetsiz oynanabilir!
  • Otomatik para kazanabildiğiniz simülasyon oyunu
  • Dokunarak daha hızlı üretim gerçekleştirin.
  • Meydan okuma modu “Altına dokunun parayı alın”

Factory Inc. APK Hile ve İpuçları

Hedefleri tamamlayın ve ödülleri alın - Görevleri tamamlayarak nakit, elmas, kutu kazanabilirsiniz. Oyun ekranının sol üst köşesinde siparişleri/görevleri görebilirsiniz. Bu ürünleri üreterek ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz. Elmasları ve kutuları almak zor olduğundan görevleri en kısa sürede tamamlamanızı ve daha fazla ödül için yenilerini almanızı tavsiye ederim.

Fabrikanın, makinelerin seviyesini yükseltin - Fabrika seviyesi para bonusu ve üretim gücünü belirler. Fabrikanın seviyesini yükseltmek para bonusunu artırır, daha hızlı büyümenizi sağlar ve yeni öğeleri daha çabuk alırsınız. Makinelerin seviyesini yükseltmek fabrikanızın genel üretim gücünü artırır.

Kutu satın alın, deneyim puanı alın ve makinelere ayar yapın - Makineleri ayarlama farklı seviyelerini yükseltme farklı şeydir. Makineleri ayarlama güç, hız, mesafe, süre gibi genel istatistiklerini geliştirir. Makinelerini ayarlamak için deneyim puanına ve parçalara ihtiyacınız vardır. Mağazadan alabilir veya görevleri tamamlayarak alabilirsiniz.

Altın domuza meydan okuyun - Bu meydan okumada verilen süre içerisinde ekrana dokunarak belirli bir hedef figürünü vurmanız gerekiyor. Başarılı olursanız, elmasla ödüllendiriliyorsunuz. Bu elmasları mağazadaki premium kutuları açmak için kullanabilirsiniz. İlerledikçe seviye/hedef/ödül artıyor.

Para bonusu için fabrikayı satın - Daha hızlı büyümek için banka özelliğini kullanabilirsiniz. Bir fabrikayı 100 seviye ve üstüne getirdiğinizde bu özelliğin kilidi açılır. Fabrikayı sattığınızda kredi alırsınız, bu kredileri para bonusu için kullanabilirsiniz. Ancak ilerlemeniz kaybolur ve sıfırdan başlarsınız.

Para bonusu ve hız güçlendiriciyi etkinleştirin - Ekranın sağ üst köşesinde booster butonlarına dokunun ve reklamları izleyerek belirli süreliğine güçlendiricileri açın.

Başarımları tamamlayın - Başarımları tamamlayarak yüzlerce elmas kazanabilirsiniz. Başarım butonuna dokunun, ardından hedeflere bakın. Onları tamamlayarak ve video reklamları izleyerek elmasları alın.