Fairshare

Fairshare

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fairshare

Fairshare, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve aynı evi paylaştığınız insanlarla düzen içerisinde yaşamanızı sağlayan bir uygulamadır.

Fairshare, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz bir ev uygulamasıdır.

Özellikle aynı evde yaşayan arkadaşlar düşünülerek hazırlanan uygulama, kullanılan evlere ayrı bir düzen ve mutluluk getirmektedir.

Tamamen ücretsiz ve kolay kullanımlı bir uygulama olan Fairshare, evde yapmanız gereken tüm işleri bir düzen içerisinde takip edebileceğiniz ve ev için yaptığınız harcamaları not düşebileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

Aynı evde birlikte yaşadığınız kişilerle ev işlerini bölüşerek adil bir ortam yaratabileceğiniz, birlikte yemek yiyebileceğiniz ve etkinlikler düzenleyebileceğiniz uygulama oldukça da eğlencelidir.

Evde yaşayan tüm bireyler arasında anlık bir etkileşim sağlayan uygulama ile konuşmaya gerek kalmadan programlar düzenleyebilir ve ev arkadaşlarınızın ne gibi planları olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında uygulama içerisinde yer alan ev harcamaları bölümü altında, ev için yaptığınız harcamaları not düşebilir ve ay sonunda tüm giderleri arkadaşlarınızla ortak bir şekilde bölüşebilirsiniz.

Yaşadığınız evi çok daha mutlu, eğlenceli ve düzenli bir yer haline getirecek olan Fairshare'i mutlaka denemenizi öneririm.