Fantasy Forge

Fantasy Forge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11
  • DOSYA BOYUTU 83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sparkling Society – Island Village Building Games

Ortaçağda kendi imparatorluğunuzu kurarak farklı kabilelerden oluşan kalabalık bir topluluğu yöneteceğiniz eşsiz bir oyundur.

Onlarca farklı kabile arasından dilediğinizi seçerek kendi krallığınızı kurabileceğiniz ve keşiflere çıkarak ülke sınırlarını genişletebileceğiniz Fantasy Forge, simülasyon oyunları kategorisinde kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak oyun severlerin hizmetine sunulan eğlenceli bir oyundur.

Eşsiz grafik tasarımı ve sürükleyici senaryoları ile dikkat çeken bu oyunda amaç, ortaçağda bir imparatorluk kurarak çeşitli alanlarda ticaret yapmak ve ordunuzu güçlendirerek ganimet savaşlarına katılmaktır. Kendi ülkenizi tasarlayarak çeşitli binalar ve üretim alanları inşa edebilirsiniz. Kaynak üretimi yaparak hammadde ihtiyacınızı giderebilir ve ülkeniz için inşa edeceğiniz tüm yapılarda kullanacağınız malzemelere sahip olabilirsiniz. Ülkenize konuşlandıracağınız binaların yerlerini dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve stratejik bir diziliş yaparak düşmanlardan korunabilirsiniz.

Oyunda imparatorluğunuzu kurarak ortaçağda güçlü bir orduya sahip olacağınız onlarca farklı kabile yer almaktadır. Ayrıca üretim ve ticaret yapacağınız çeşitli alanlar ve değerli madenler keşfedeceğiniz birçok bölge bulunmaktadır.

Android ve İOS sürümleri ile farklı platformlardan sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz Fantasy Forge, oldukça kalabalık bir oyuncu grubu tarafından keyifle oynanan kaliteli bir oyun olarak dikkat çekiyor.