Farming Simulator 16

Farming Simulator 16

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 38,571
  • DOSYA BOYUTU 125.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GIANTS Software

Farming Simulator 16, gerçek tarım makinelerini kullandığınız açık dünya çiftlik simülasyonu oyunu.

Farming Simulator 16, kendi çiftliğimizi yönetme ve lisanslı tarım makinelerini kullanma fırsatı sunan tarım simülasyonu oyunları arasında bence hem görsellik olarak hem de oynanış yönünden en kalitelisi.

Açık dünya tarım simülatörü oyununda amacımız çiftliğimizi olabildiğince büyütmek. İlk başladığımızda oldukça ufak bir alanda işlerimizi yapıyoruz. Ekin ekip hasat zamanı toplamanın, farklı bitkiler yetiştirmenin dışında inek ve koyun besleyip büyütüp etinden sütünden faydalanarak geçimimizi sağlıyoruz. Gün sonunda kazandığımız parayı çiftlik arazimizin alanını genişletmek veya yeni tarım makineleri satın almak için kullanabiliyoruz. Tarım makineleri demişken oyunda kullandığımız tüm makineler lisanslı ve 20’den fazla seçeneğimiz bulunuyor.

Satın aldığımız traktör ve diğer makineleri kendimiz kullanabildiğimiz gibi bilgisayarın bizim yerimize kullanmasını, çiftliğimizi büyütmesine yardımcı olmasını sağlayabiliyoruz. Çiftlik hayatına göz atmak için Farming Simulator 16 en iyi oyun diyebilirim.