Farming Simulator 17 - Big Bud Pack

Farming Simulator 17 - Big Bud Pack

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,482
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GIANTS Software

Farming Simulator 17 - Big Bud Pack, Farming Simulator 17 için geliştirilmiş bir indirilebilir içeriktir

Günümüzün en gerçekçi çiftçilik simülasyon oyun serisi olan Farming Simulator yine milyonlara ulaşmaya devam ediyor. Farming Simulator 17 sürümü ile milyonlarca adet kopya satan başarılı seri, yeni bir genişleme paketini daha oyuncuların beğenisine sundu. Farming Simulator 17 için yayınlanan Big Bud Pack yepyeni içerikleri oyuncuların beğenisine sundu. Yeni genişleme paketi Steam üzerinde oyuncular tarafından deneyimlenmeye başlandı.

Not: Farming Simulator 17 - Big Bud Pack oynayabilmek için Steam hesabınızda Farming Simulator 17 oyununa sahip olmanız gerekmektedir.

Farming Simulator 17 - Big Bud Pack, sevilen simülasyon oyunu Farming Simulator 17 için hazırlanmış resmi bir indirilebilir içerik.

Bu yeni DLC ile oyuna yeni araçlar ilave ediliyor ve oyunculara bu araçlarla tarlalarına ekin ekme, yetiştirme ve hasat etme imkanı veriliyor. Bu araçlar arasında 2 adet dev BIG BUD traktörü bulunuyor. Bunun yanısıra ikonik markalar olan Bednar, Great Plains, Gregoire-Besson, Seed Hawk gibi markalar tarafından üretilen farklı araçlar da oyuna daihil ediliyor. Bu araçlar tohum serpme, saban, tarla sürme gibi amaçlarla kullanılabilmekteler.

Farming Simulator 17 - Big Bud Pack ile oyuna eklenen araçları kullanabilmek için öncelikle oyun içi parayla bu araçları satın almanız gerekmekte. Bu nedenle bu indirilebilir içeriği satın almadan önce oyun içinde yeteri kadar paraya sahip olduğunuzdan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.