Farming Simulator 22 APK

Farming Simulator 22 APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32,838
  • DOSYA BOYUTU 86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Climax Game Studios

Farming Simulator 22 (FS 22) APK, gerçek tarım makinelerini kullandığınız çiftlik kurma ve yönetme simulasyon oyunu.

Farming Simulator 22 (FS 22) APK, en iyi çiftlik kurma ve yönetme oyunu yenilenen grafikleri, oynanışı, içerikleri, oyun modlarıyla FS 22 APK olarak karşımıza çıkıyor. 1 numaralı çiftlik oyunu Farming Simulator 22 Mobile, tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan envaiçeşit çiftçilik operasyonu sunarken şimdi de mevsim döngülerinin olduğu heyecanlı bir eklemeyle bizlerle! Günümüz çiftçilerinden biri olun ve yaratıcı çözümler kullanarak Amerika ve Avrupa’daki üç farklı ortamda çiftliğinizi inşa edin.

FS 22 APK İndir

FS 22 APK ile üç farklı Amerikan ve Avrupa ortamında modern bir çiftçinin rolünü üstlenin. Tarım, hayvancılık ve ormancılığa odaklanan çok çeşitli çiftçilik işlerini üstlenin, şimdi heyecan verici mevsimsel döngülerle! John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra gibi 100’den fazla gerçek tarım makinesine ait 400’den fazla makine ve alet dahil. Yeni makine kategorileri, ekinler ve mekanikler oyun deneyimine katkıda bulunuyor. Çiftliğinizi çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte yönetin ve topluluk tarafından oluşturulan çok sayıda ücretsiz modifikasyonlarla çiftliğinizi büyütün.

FS 22 Mobile APK, oyunculara hiç olmadığı kadar özgürlük sunuyor. Hemen çiftçiliğe başlayın ve güzel zamanların tadını çıkarın.