Farmville 3 APK

Farmville 3 APK

kullanıcı

Android çiftlik oyunu Farmville son sürümü Farmville 3 Hayvan Sevgisi ile karşımızda. FarmVille 3 APK veya Google Play'den indirilebilir.

Farmville 3, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir çiftlik simülasyon oyunu. FarmVille 3 APK veya Google Play'den Android telefonlara ücretsiz indirilebilir. En iyi çiftlik oyunlarından FarmVille'nin son sürümü FarmVille 3 - Hayvan Sevgisi'ni herkesten önce oynamak için Google Play Store üzerinden ön kayıt yapın veya FarmVille 3 APK indirin.

Farmville 3 APK (Son Sürüm)

Bir zamanların efsane çiftlik oyunu olarak karşımıza çıkan Farmville, uzun bir aradan sonra serinin yeni oyunu ile karşımızda. Daha renkli görselleri, daha etkileyici atmosferi ve etkileyici mekanikleriyle ön plana çıkan oyunda harika zaman geçirebiliyorsunuz. İlk oyunlarına nazaran çok daha gelişmiş bir yapıda karşımıza çıkan oyunda yine kendi çiftliğinizi yönetiyorsunuz.Hayvancılıktan tarımcılığa kadar pek çok farklı alanda becerilerinizi sınayabileceğiniz oyunda boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebiliyorsunuz. Ayrıca sürekli ollarak çiftliğinizi geliştirebildiğiniz oyunda heyecan durmak bilmiyor.

Oyundaki temel amacınız kendi çiftliğinizi kurmak ve yönetmek. Tüm zamanların en iyi çiftlik oyunu sloganıyla yayınlanan oyun yine Zynga'nın en iyi işlerinden bir tanesi diyebilirim. Kendi zevklinize göre çiftliğinizi dekorasyon yapabileceğiniz Farmville 3 oyununu sakın kaçırmayın. Eğer Farmville hayranıysanız bu oyunda da büyük bir keyif alabileceğinizi söyleyebilirim.

Farmville 3 oyununu Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz!

Farmville 3 Oyna

Bu hasat oyununda çiftçi olarak Alpakalar gibi özel türler dahil yüzlerce tür arasından seçim yaparak kendi hayvan koleksiyonunuzu yapın. Her hayvan türünü satabileceğiniz, takas edebileceğiniz veya siparişleri tamamlamak ve çiftlik mahsullerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz süt, yumurta veya yün gibi benzersiz çiftlik malı verir. Çiftlik ürünleri, krema, pastırma, mantar, süt, her şey olabilir.

  • Steinbacher Kazı, Emu, Tudanca İneği, Mavi Tavuskuşu, Amerikan Gine Domuzu, Burbon Hindisi, Kızıl Amerika Papağanı gibi yavru hayvanlar yetiştirmek ve yeni türler keşfetmek için hayvanlarınızı çiftleştirin. Bu ücretsiz çiftçilik oyununda her yeni cins, çiftliğinizin büyümesine yardımcı olan nadir çiftlik ürünleri üretir.
  • Emden Kızı, Shorthorn Sığırı, Alpaka, Sincap, Kirpi, Amerikan Benekli At dahil tüm sevdiğiniz ve egzotik hayvanları yetiştirin.
  • Ailenizin çiftliğini yüzlerce benzersiz dekorasyon, yapı stili, çiftlik işçi kıyafetleri ve daha fazlasıyla sizin, yavrularınızın keyfini çıkarabileceği şekilde özelleştirin ve tasarlayın. Maceranız tamamen size özel!
  • Çiftliğinizi geliştirmek için havayı kulanın. Mükemmel çiftçilik havası için hava tahminini kontrol edin ve sağlıklı saman, mahsul ve daha fazlasını hasat etmeyi planlayın.
  • Ekmek, havuçlu kek, elmalı turta, mantarlı pizza, ton balığı güveç, deniz mahsullü paella ve çok daha fazlası dahil satmak için kendi unlu mamullerinizi yapın.
  • Bu ücretsiz çiftlik oyununda çiftlik evinize yardım etmeleri için ağır işler yapan odunculardan yetenekli aşçılara uzman çiftlik yardımcılarından oluşan bir ekip kurun. Yeni becerilerin ve tariflerin kilidini açmak ve çiftçilik yeteneklerini geliştirmeleri için onların seviyelerini yükseltin.
  • Boz Ayı, Kutup Ayısı, Penguen, Kızıl Kanguru, Kutup Tilkisi, Rezene Tilkisi, Kızıl Tilki, Kızıl Panda, Gri Kurt, Kara Kurt, Bataklık Kaplumbağası, Kara Bataklık Kaplumbağası, Kahverengi Kanguru, Kokarca, Timsah, Fil gibi egzotik ırklarla dünyanızı genişletin.
  • Bu ücretsiz çiftlik oyununda ilerlemenize yardımcı olacak yeni çiftlik hayvanlarının ve özel eşyaların kilidini açmak için kooperatife katılın ve özel etkinlikleri tamamlayın.

Farmville 3 PC

Zynga tarafından geliştirilen simülasyon türü çiftlik oyunu FarmVille 3 PC platformuna çıkış yapmadı ancak en iyi Android emülatörlerden BlueStacks ile bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. Farmville 3 bilgisayara nasıl indirilir? Farmville 3 bilgisayarda nasıl oynanır? Farmville 3 PC’de oynamak için aşağıdaki adımları takip edin:

Farmville 3 Google Play yükleme:

BlueStacks’i PC’nize indirin ve yükleyin. Play Store’a erişmek için Google hesabınıza giriş yapın. Sağ üst köşeye FarmVille 3 yazarak aratın. Arama sonuçlarından FarmVille 3 oyunununa tıklayın. FarmVille 3 simgesine tıklayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Farmville 3 APK yükleme:

Farmville 3 APK bilgisayarınıza indirin. APK dosyasını BlueStacks’e sürükleyip bıraktığınızda oyun yüklenmeye başlayacaktır. Veya BlueStacks ana ekranında bulunan üç noktaya ardından “Install apk/apk yükle” seçeneğine tıklayın ve PC’nizden farmville3.apk dosyasını seçin. Oyunun simgesi ana ekrana geldiğinde oynamaya başlayabilirsiniz.

Farmville 3 Ne Zaman Çıkacak?

Farmville 3, tavuk ve ineklerden dost canlısı kaplanlar ve kabarık alpakalar gibi egzotik yeni evcil hayvanlara 150’den fazla hayvan türünü içeriyor. Oyuncular, sevimli civcivler, kuzular, domuz yavruları ve daha pek çok sevimli canlı dahil yavru hayvanları sahiplenebiliyor, besleyebiliyor ve büyütebiliyor. Oyuncular yolculukları boyunca onlara yardımcı olacak benzersiz çiftlik eşyaları ile ödüllendiriliyor.

Hem FarmVille topluluğuna hem de ilk kez çiftlik kuracak yeni oyunculara rehberlik edecek ve onları selamlayacak hayranların favorisi Marie seriye geri dönüyor. Marie’e 30’dan fazla farklı çiftçiden oluşan bir ekip eşlik ediyor. Her karakter oyunculara çiftlik kurma yolculuklarında yardımcı olmak için fırıncılık, balık tutma, odunculuk ve işçilik gibi becerilerle donatıldı.

FarmVille 3 ne zaman çıkacak? FarmVille 3 Android ve iOS platformuna 4 Kasım 2021’de çıkış yapacak. Dünya genelinde çıkış yaptıktan ilk iki hafta içerisinde oyunu indiren oyuncular oyunlarını kişiselleştirmelerine yardımcı olacak dekoratif öğeler ve kuş profil resmi gibi interaktif karşılama özellikleri içeren özel bir başlangıç kiti alacak.