Fashiolista

Fashiolista

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fashiolista

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir moda uygulamasıdır.

Moda meraklılarının seveceğini düşündüğüm uygulamalardan bir tanesi Fashiolista. Daha çok bir sosyal medya platformu gibi işleyen uygulama az da olsa Pinterest'e benziyor diyebiliriz. Uygulama ile sevdiğiniz şeylerin bir listesini yapabiliyor ve daha sonra bakmak üzere kaydedebiliyorsunuz.

Fashiolista temel olarak kullanıcıların moda tercihlerini yansıtmalarını ve bu konudaki fikirlerini diğer insanlarla paylaşmalarını sağlayan bir platform. Ayrıca Instagram ve Twitter'daki etiket sistemini burada da görebiliyoruz.

Uygulamada dolaşıp, etiketler ile aradığınız kıyafet ve kombinasyonları bulabilir, bu senenin modasını takip edebilirsiniz. Ayrıca bunları satın almak için linklere de ulaşabilirsiniz. Hem başkalarının paylaşımlarını görebilir hem de kendi beğendiğiniz linkleri paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın tek eksiği fotoğraf yükleme özelliğinin olmaması diyebilirim. Bunun dışında modayı takip etmek için güzel bir ortam ve eğer siz de moda meraklısıysanız ve yeni tarzlar keşfetmeyi seviyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.