Fashion Freax

Fashion Freax

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici fashion freax

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz moda uygulamasıdır.

Eğer siz de bir moda meraklısıysanız ve internetteki moda topluluklarına katılmayı, moda bloglarını okumayı, yeni tarzlar keşfetmeyi seviyorsanız Fashion Freax topluluğuna katılmalısınız. Moda, güzellik ve yaşam tarzı platformu olan Fashion Freax'in artık bir de Android uygulaması var.

Moda, takip edilmesi güç ve sürekli değişen bir kavram. O yüzden de moda meraklılarının bu tür uygulamaları her zaman yanlarında bulundurması gerek. Bu uygulamayla ister kendi tarzınızı paylaşabilir, isterseniz de diğer insanların tarzlarına bakabilirsiniz.

Hem modayı takip edebileceğiniz, hem ilham alabileceğiniz hem de kendi paylaşımlarınızla başkalarına ilham verebileceğiniz bir uygulama olan Fashion Freax ile sadece giyim konusunda değil, aksesuar, saç stilleri ve ayakkabılar konusunda da fikir edinebilirsiniz.

Ayrıca beğendiğiniz tarzları Facebook gibi diğer sosyal platformlarda da paylaşabilirsiniz. Binlerce kıyafet kombinasyonu bulabileceğiniz uygulamada diğer insanların paylaşımlarına beğeni ve yorum bırakma imkanına da sahipsiniz.

Modayı takip etmek istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.