Fat Man Fitness

Fat Man Fitness

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 100
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 6677g.com

Fat Man Fitness, oyun içerisindeki şişman ve sinirli karakteri oyunun sizi yönlendirdiği şekilde yöneterek zayıflatmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android oyunu.

Fat Man Fitness, normalde çok zor olan ve acı veren süreçler içeren kilo verimini konu alan eğlenceli ve komik bir Android oyunu. Oyunda hem kilolu hem de sinirli bir karakterin zayıflamasına yardımcı oluyorsunuz. Tabi bunu yaparken biraz acımasınız olmanızda fayda var. Çünkü spor yaparken hareketlerden kaytarmamak ve tam anlamıyla spor yapmak önemli.

Oyundaki arkadaşımızın düzgün bir vücuda sahip olması için spor yapması gerekiyor. Siz de bir nevi hem spor koçluğu yapıp hem de tüm hareketleri yapacaksınız. Ağırlık kaldırma, bisiklet sürme, ip atlama, boks ve tek ayak üstünde durma gibi farklı antreman hareketlerini oyunun size söylediği şekilde yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde istenilen kilo kaybını yaşayamıyorsunuz. Fakat belirtilen değerlerden daha fazlasını da yapmamalısınız. Örneğin 45 kiloluk halter kaldırmanız gerekirken ben güçlüyüm kaldırırım diyerek 60 kiloluk halter kaldırmayın.

Gerçek yaşamdan karelerin aktarıldığı eğlenceli bir oyun olan Fat Man Fitness'ın oynanışı ve grafikleri de oldukça eğlenceli. Çok yüksek kaliteli olmamalarına rağmen rengarenk olmaları nedeniyle ilgi çekiyor ve oyundan sıkılmamanızı sağlıyor.

Siz de kendi vücudunuzun tam olarak istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsanız ve yakın zamanda spora başlamayı düşünüyorsanız ilk olarak bu oyunla başlamanızı öneririm.