Feedbro

Feedbro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 100
  • DOSYA BOYUTU 1.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nodetics

Feedbro, Google Chrome için geliştirilmiş ücretsiz bir RSS takip eklentisidir.

Feedbro, Google Chrome üzerinden kullanabileceğiniz bir RSS takip eklentisidir.

Google'ın RSS takip sistemini deaktif etmesinden sonra birçok kullanıcı RSS yayınlarını takip edecek yeni kanallar aramaya başladı. Bunun için yeni uygulamalar ortaya atılsa da, eski alışkanlıklar bir türlü terk edilememişti.  Bunun için hala birçok RSS takipçisi kendisine yeni uygulamalar aramaya devam ediyor. Çözüm olabilecek çabalardan bir tanesi ise Nodestic isimli uygulama geliştirici tarafından yapılan Feedbro oldu.

Chrome üzerinden çalışan Feedbro, diğer uygulamaların aksine size hız vaat ediyor. Böylece herhangi bir internet sitesinde yayınlanan bir haber size çok hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Bütün haberi ya da bir kısmını görüntüleme seçenekleriyle birlikte, bilgilere çok hızlı şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bir başka güzel özelliği ise siteleri bölümlere ayırabilmeniz. Böylece ilgi alanları farklı olan siteleri birbirinden farklı klasörler altında bir araya getirerek, bilgi kirliliğinden de kaçınmış oluyorsunuz.

Birçok farklı RSS yayınını takip edebilmesinin yanı sıra oldukça sade ve kolay hazırlanmış kullanıcı ara yüzüyle birlikte, artık rahatça istediğiniz siteleri takip edebileceksiniz.