FeedLatest

FeedLatest

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 143
  • DOSYA BOYUTU 1.05 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Harso Bagyono

FeedLatest, farklı web siteleri ve bloglar üzerinde yer alan en son haberlere kolayca ulaşmanızı sağlayan bir RSS okuyucudur.

FeedLatest, kullanıcıların farklı web siteleri ve bloglar üzerinde yayınlanan en son haberleri hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilmeleri için geliştirilmiş olan bir RSS okuyucudur.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde karışık ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken, takip etmek istediğiniz kaynağa ait RSS bağlantı adresini program üzerine girmek ve takip etmek istediğiniz siteye ait içerikleri okumaya başlamaktır.

Yayın akışına düşen tüm içeriklerin hangi tarihte yayınlandığı ve daha önce okumuş olup olmadığınızı görebileceğiniz program yardımıyla, içeriklere sağ klik tıklayarak doğrudan içeriğin yayınlandığı web adresini de ziyaret edebilirsiniz.

İçerisinde bir arama özelliğine de yer verilen program yardımıyla, farklı kaynaklardan gelen yayın akışları arasında boğulmadan, anahtar kelimeler yardımıyla aramalar yaparak, görüntülemek istediğiniz tüm içeriklere çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Her ne kadar içeriklere ait resim dosyalarını görebilmek için orijinal web sayfasını ziyaret etmeniz gerekse de RSS okuma konusunda oldukça pratik ve basit bir çözüm sunan FeedLatest'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.