Feedspot

Feedspot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 114
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Feedspot

Feedspot kullanışlı özellikler ve kişiselleştirilebilir arayüzüyle dikkat çeken bir RSS okuyucudur.

Feedspot ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir RSS okuyucudur. Servisin en önemli özellikleri arasında farklı temelara ve renk seçeneklerine sahip olmasıdır. Bu sayede kullanıcılar servisi diledikleri gibi kişiselleştirebilir ve daha özel bir kullanım deneyiminie kavuşabilir.

Görsel olarak son derece sade görünen Feedspot’ta, bir RSS okuyucuda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey arayüzde düzenli bir şekilde yer alıyor. Sol tarafta takip ettiğiniz sayfalar ve son haberler, üst kısımda ise arama butonu yer alıyor. Buradan yeni haber kaynakları ve konular arayabilirsiniz. Sol taraftan ise ilginizi çekebilecek haberleri takip edebilirsiniz. Artık takip etmek istemediğiniz sayfaları yine buradan silebilirsiniz.

Fakat bu noktada belirtmem gerekiyor ki arama fonksiyonu tıpkı Feedly gibi ücretli versiyonda sunulmakta. Fakat Feedspot belirli dönemlerde kullanıcılara ücretli versiyonda bulabilecekleri bazı özellikleri içerek Gold hesabı hediye ediyor.

Sade tasarımlı ve kolay kullanım özelliklerine sahip bir RSS okuyucu arıyorsanız, Feedspot mutlaka denemeniz gereken seçenekler arasında.