File & Image Uploader

File & Image Uploader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,407
  • DOSYA BOYUTU 1.38 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici z_o_o_m

File & Image Uploader, resim ve dosyalarınızı internet üzerinde birbirinden farklı 250 sunucuya yükleyebileceğiniz başarılı ve etkili bir programdır.

z_o_o_m's File & Image Uploader, resim ve dosyalarınızı internete yüklemenize yardım etmek amacıyla geliştirilen başarılı bir uygulama. 250'den fazla sunucu desteği olması programı gerçekten mükemmel yapıyor.

Yüklemek istediğiniz resim veya dosyaları otomatik olarak tek bir sunucu yada birden çok sunucu seçerek aynı anda hepsine yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü çok güzel tasarlanmış. İhtiyaç duyabileceğiniz neredeyse herşeyi ana ekranda bulabilirsiniz. Sürükle bırak özelliği de bulunan uygulamanın ana ekranında dosyaların adını, boyutunu, durumunu, geçen ve kalan zamanını, yüklenme hızını ve yüklenme durumunu görebilirsiniz.

Listeye yeni bir dosya eklediğinizde, hızlandırılmış sunucu seçme ekranı sayesinde birden çok sunucuyu aynı anda seçerek yükleme işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca resim ve dosyalarınızı yüklerken seçebileceğiniz onlara özel sunucu listeleride uygulamanın içinde yer alıyor.

''Hızlı Ayarlamalar'' kısmından büyük boyutlu dosyalarınızı istediğiniz sayıda parçaya bölerek yükleme işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz.

z_o_o_m's File & Image Uploader'ın diğer güzel yanlarından birisi ise, sunucuarın listesini detaylı olarak görüntüleyebilmeniz. Bu özellik sayesinde uygulamanın desteklediği sunucuları görmekle birlikte bunlar arasında sadece resim, video , dosya yada birden çok formatta çalışanları tespit edebiliyoruz. Bu bilgilerin yanında izin verilen maksimum yüklenebilecek dosya boyutuda yer alıyor.

Sistem kaynaklarınızı oldukça az kullanan uygulama bilgisayarınızın performansını etkilemez. İnternet bağlantınızla birlikte çalışan uygulama ne kadar hızlı internet bağlantısına sahip olursanız o kadar hızlı yükleme işlemlerini gerçekleştirir.

Günlük yaşantınızda kişisel veya iş gereği düzenli olarak internet üzerine resim veya dosya yükleyenlerin ücretsiz olarak kullabilecekleri bu muhteşem uygulamayı herkese tavsiye ederim.

Programın Özellikleri:

  • Sunucular üzerinde bulunan ücretli üyeliklerinizi kullanabilme
  • Aynı anda tek dosyayı birden çok sunucuya yükleyebilme
  • Genellikle tarayıcı ve orjinal dosya yükleyicilerinden çok daha hızlı olması
  • Kullanımı kolay

Not: Uygulamayı kulalanbilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.