FileConvert

FileConvert

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,039
  • DOSYA BOYUTU 34.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lucion Technologies, LLC

FileConvert ile resim ve ofis dökümanlarınızdan PDF dosyaları yaratabilirsiniz.

FileConvert kullanıcılara resim dosyalarından PDF oluşturma ve Word dosyalarından PDF oluşturma konusunda yardımcı olan bir PDF oluşturma programıdır.

FileConvert fax dökümanları, tarayıcı ile taranan dosyalar, resim dosyaları ve Word dosyaları gibi dosyaları PDF formatına dönüştürebilmektedir. Programın toplu PDF oluşturma özelliği sayesinde tek bir tıklama ile yüzlerce sayfalık döküman arşivinizi PDF dosyalarına çevirebilirsiniz.

FileConvert tarayıcınız aracılığıyla taradığınız fax ve resimleri PDF dosyaları olarak bilgisayarınıza kaydedebiliyor. Bunun yanında OCR yani metin tanımlama yeteneğine sahip FileConvert tarattığınız döküman ve faxlardaki metinleri tanımlayarak bu metinler üzerinde arama yapabilmenize imkan sağlıyor. PDF oluşturma işleminin doğal bir parçası olan bu OCR özelliği arşivleme konusunda size oldukça yardımcı olmakta.

FileConvert oluşturulacak PDF dosyalarını kataloglama ve arşivleme için kullanışlı özelliklere de sahiptir. FileConvert ile dönüştürülecek dosyaların kaydedileceği klasörü belirleyebilir ve bu sayede verimliliğinizi arttırarak zamandan kazanabilirsiniz.

FileConvert'in bir diğer kullanışlı yönü de PDF oluşturma işlemleri için zamanlı görevler atayabilmenizdir. Bu özellik sayesinde bilgisayar başında olmadığınız zamanlarda PDF oluşturma işlemlerini toplu olarak gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik bir çözüm üretebilirsiniz.