Film Noir

Film Noir

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 9,657
  • DOSYA BOYUTU 8.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IDimager

Film Noir ile fotoğraflarınıza siyah beyaz dokunuşlar ekleyebilirsiniz

Eğer fotoğraflarınızı siyah beyaz yapmak istiyorsanız Film Noir sizin için oldukça kullanışlı olacak bir resim düzenleme programıdır.

Film Noir resimlerinize kolay bir şekilde siyah beyaz efekti eklemeniz için gerekli araçları bünyesinde bulundurmaktadır. Programın sunduğu renk yönetimi araçları renk filtrelerini ve ton aralığını değiştirmenize imkan verirken renk açıklığı ve parlaklığı, kontrast, renk yoğunluğu gibi değerleri de ayarlamanıza izin verir.

Siyah beyaz kameraların yaygın olduğu dönemdeki "Noir" havasını ortaya çıkarabilmenize imkan tanıyan Film Noir kolay kullanıma sahip arayüzü sayesinde kullanıcı dostu olmaktadır. Program farklı resim filtresi seçeneklerine de sahiptir. Resimlerinizi siyah-beyaz yapmanın yanısıra Film Grain efekti sayesinde siyah beyaz fotoğrafların çekildiği dönemlerdeki fotoğraf lekelerini resimlerinize ekleyebilir, Vignetting filtresi sayesinde fotoğrafın köşelerini karartabilir ve daha gerçekçi siyah beyaz görüntüler elde edebilirsiniz. Film Noir kendi siyah beyaz efekt koleksiyonlarınızı da yaratmanıza imkan tanımaktadır.