Fingers of Fury

Fingers of Fury

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dynamighty

Fingers of Fury'de kung fu ustasının akın akın gelen düşmanları etkisiz hale getirmesine yardım ediyoruz.

Fingers of Fury, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğimiz bir dövüş ve aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir. Çok derin bir hikaye akışı olmadığını baştan belirtelim. Fakat bu oyunun asıl amacı oyunculara eğlenceli bir atmosfer sunmak ve aksiyon dolu bir macera yaşatmak.

Fingers of Fury'de, adından da anlaşılabileceği gibi, parmaklarımız önemli bir rol oynuyor. Ekranın belirli bölümlerine dokunarak karakterimizle saldırı gerçekleştiriyoruz. Fakat sürekli olarak saldıran düşmanları alt edebilmek için hızlı çalışan parmaklara sahip olamamız gerekiyor. Zaten oyunda iki farklı dövüş hamlesi mevcut. Ekranın sağına ve soluna dokunarak saldırı yapabiliyoruz.

Saldırıda bulunan birimlerin dövüş taktikleri sürekli olarak değişiyor. Bu yönüyle oyun monotonluktan uzak bir çizgide ilerliyor. Değişen mekan tasarımların da tekdüzeliğin engellenmesinde büyük katkısı var. Game Center desteği de sunan oyunda kazandığımız puanları arkadaşlarımızla karşılaştırabiliyoruz.

Dinamik ve akıcı animasyonlarla zenginleştirilmiş olan Fingers of Fury, dövüş odaklı aksiyon oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir yapım.