Firefighter Simulator 3D

Firefighter Simulator 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 442
  • DOSYA BOYUTU 44.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ovidiu Pop

Firefighter Simulator 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir itfaiye oyunudur

Firefighter Simulator 3D oyunculara heyecan dolu bir oynanış tecrübesi yaşatan bir mobil itfaiye simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir itfaiye oyunu olan Firefighter Simulator 3D'de oyuncular kahraman bir itfaiyecinin yerine geçerek acil durum çağrılarına cevap vermeye çalışıyorlar. Trafikte yol alan araçlar kaza yapınca alevler içinde kalabiliyorlar veya aniden bir orman yangını patlak verebiliyor. İşte bu gibi durumlarda en acil şekilde olay yerine varmamız ve alevleri söndürmemiz gerekiyor. Firefighter Simulator 3D'de en büyük önceliğimiz zamanında yangınlara müdahale etmek, bu yüzden oyun boyunca zamanla yarışıyoruz.

Firefighter Simulator 3D'de geniş haritalarda olay yerlerine hızlıca varabilmek için büyük itfaiye araçlarını kullanırken sürüş yeteneklerimizi konuşturuyoruz. Olay yerine varınca da itfaiye aracımızdan iniyor ve yangın hortumuyla alevleri söndürmeye çalışıyoruz. Tüm alevler sönünce kahramanımız tecrübe puanı kazanıyor ve kendini geliştirebiliyor.

Firefighter Simulator 3D'de jip gibi 4 çeker araçlardan 8 çeker itfaiye kamyonlarına kadar uzanan araç seçeneğine sahibiz. Hatta oyunda yangın helikopteri bile kullanabilmekteyiz.