Firefox Password Remover

Firefox Password Remover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 367
  • DOSYA BOYUTU 3.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Firefox Password Remover, Firefox kullanıcıları tarafından tarayıcıları üzerinde kaydedilmiş olan site giriş bilgilerini gösteren ve bunları silmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Firefox Password Remover, kullanıcıların Firefox yardımıyla farklı siteler üzerindeki kullanıcı hesaplarına giriş yapmak için kullandıkları kaydedilmiş olan giriş bilgilerini gösteren ve bu bilgileri kolayca silmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Firefox üzerinde kayıtlı olan şifreleri ve kişisel bilgileri kolayca silmek için kullanılabilecek olan program oldukça kullanışlıdır. Programla ilgili herhangi bir bilgisi olmayan bilgisayar kullanıcıları bile ilk seferde kolayca Firefox tarayıcıları üzerinde kaydedilmiş olan şifrelerini görüntüleyebilir veya silebilirler.

Programın en büyük avantajı ise tarayıcı üzerine bir ana şifre koyulmuş olsa bile kayıtlı tüm giriş bilgilerini hızlı bir şekilde tarayarak kullanıcıların görebilmesini sağlamasıdır.

Ayrıca programın kurulum dosyası içerisinde bir de taşınabilir sürümü yer almaktadır. Taşınabilir sürüm yardımıyla Firefox Password Remover'ı bir flash bellek yardımıyla yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olan her durumda kullanabilirsiniz.

Bir yerde Firefox'un gizlilik ayarlarını hiçe sayan program yardımıyla daha önceden Firefox üzerine girmiş olduğunuz ama unuttuğunuz tüm kayıtlı şifrelerinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.