Fish Smasher

Fish Smasher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 97
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Candy Mobile

Fish Smasher, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak dikkat çekiyor.

Fish Smasher, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde eğlenceli bir eşleştirme oyunu oynamak isteyenlerin denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun, Candy Crush'ta olduğu gibi aynı objelerin yan yana getirilmesine dayalı bir oynanışa sahip.

Fish Smasher, adından da anlaşılabileceği gibi balık karakterler üzerine odaklanan bir yapım. Tema olarak farklı olsa da karakter olarak aynı kategoride yer aldığı rakiplerine bir hayli benziyor. Oyundaki temel amacımız aynı şekillere sahip olan balıkları yan yana getirmek ve bu şekilde devam ederek tüm ekranı temizlemek. Ne kadar yüksek sayıda balığı bir araya getirrisek alacağımız puanlar da aynı ölçüde yükseliyor.

Oyunun en iyi yanlarından birisi de uzun süreli bir oyun deneyimi sunması. Toplamda geçmemiz gereken 160'tan fazla bölüm mevcut ve bunların her biri farklı dizilimlere sahip oldukları için sürekli aynı şeyi oynuyormuş hissine kapılmamıza engel oluyorlar.

Fish Smasher'daki bazı bölümler oyunseverleri epey zorlayacaktır. Neyse ki oyunda bonus ve güçlendirici seçeneklerine yer verilmiş. Bunları kullanarak zorlandığımız bölümleri çok daha rahat bir şekilde geçebiliyoruz.

Üçlü eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Fish Smasher epey ilginizi çekecektir. Büyük küçük herkesin zevkle oynayabileceği bu oyun, ücretsiz olarak temin edilebiliyor.