Fist of Fury

Fist of Fury

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Happymagenta

Fist of Fury, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Fist of Fury, şu zamana kadar oynadığınız en ilginç bulmaca oyunlarından bir tanesi olmaya aday bir şekilde karşımıza çıkıyor. Göz alıcı grafikleri ve sürükleyici atmosferiyle ilgi çeken oyunda zevkli bir deneyim yaşıyorsunuz.

Zevkli ve eğlenceli bir retro oyun olarak karşımıza çıkan Fist of Fury, göz alıcı grafikleri ve inanılmaz kurgusuyla ön plana çıkıyor. Farklı karakterlerin ve düşmanların yer aldığı oyunda dört bir yanınızdan gelen düşmanları geri püskürtmeye çalışıyorsunuz. Reflekslerinizi güçlendirmeye yönelik bir oyun olarak da söyleyebileceğim Fist of Fury, mutlaka telefonlarınızda olması gereken basit ama zevkli bir oyundur. Oyunda yakın dövüş ustası bir karakteri kontrol ediyoruz. Kesişen köprülerin tam ortasında duran bu karaktere dört bir yandan saldırılar düzenleniyor. Bu saldırılara karşı koyabilmek için yumruklarımızı konuşturuyoruz.

Son derece dikkatli olmanız gereken oyunda düşman ne taraftan geliyorsa o yöne doğru saldırı yapmamız gerekiyor. Ayrıca oyunda yer alan 6 farklı atmosfer ile renkli bir deneyim de yaşabiliyorsunuz. Oyun kaydetme ve paylaşma özellikleri de sunan Fist of Fury kısa aralarınızda oynayabileceğiniz hızlı ve dinamik bir beceri oyunu.