Fist of Truth

Fist of Truth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2
  • DOSYA BOYUTU 91.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funcell

Yüzlerce savaş kartından dilediğinizi seçerek rakiplerinizle mücadele edeceğiniz eşsiz bir oyundur.

Mobil platformda Android işletim sistemine sahip tüm cihazlardan kolaylıkla erişebileceğiniz ve sürükleyici bölümleri sayesinde sıkılmadan oynayabileceğiniz Fist of Truth, birbirinden güçlü yüzlerce savaş kahramanının yer aldığı kartlardan faydalanarak strateji savaşlarına katılmak ve ganimet toplamaktır.

Etkileyici grafikleri ve keyif verici ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda yapmanız gereken tek şey, rakibinizin hamlesini analiz ederek uygun kartlarla karşılık vermek ve karşınızdaki karakteri etkisiz hale getirerek seviye atlamaktır. Savaş haritasındaki zorlu görevleri tamamlayarak farklı savaşçıların kartlarına ulaşabilir ve büyük bir koleksiyona sahip olabilirsiniz. Aksiyon dolu bölümleri ve bağımlılık yapıcı özelliği ile benzersiz bir oyun sizleri bekliyor.

 Oyun içerisinde 100’den fazla savaş kartı yer almaktadır. Kartlardaki her karakterin kendine has özellikleri ve savaş aletleri bulunmaktadır. Dilediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilir ve rakiplerinizle stratejik savaşlar yaparak ödüller toplayabilirsiniz.

Strateji oyunları arasında kendisine yer bulan ve ücretsiz olarak oyunculara hizmet veren Fist of Truth, 100 binden fazla oyun tutkunu tarafından tercih edilen kaliteli bir oyundur.