Flavors.me

Flavors.me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,279
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hiidef Inc.

Flavors.me hem bloglarınızı hem de sosyal medya hesaplarınızı tek bir sayfaya bağlayarak birkaç adımda kişisel web sitenizi oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Kişisel tanıtımınız için web sitesi yapmak istediğinizde blog uygulamalarını kullanmak ya da web sitesi hazırlamaya çalışmak hem zahmetli hem de pahalı oluyor. Çünkü pek çok blog uygulamasını tam olarak istediğiniz özelliklere entegre etmek ekstra özellikler gerektiriyor. Flavors.me bu aşamada hem bloglarınızı hem de sosyal medya hesaplarınızı tek bir sayfaya bağlayarak birkaç adımda kişisel web sitenizi oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Flavors.me kullanarak bir yandan sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız yayınları kolayca kişisel sayfanızdan da yayınlayabilir, aynı zamanda blog girdilerinizin düzenli olarak yine kişisel sayfanızda yer almasını sağlayabilirsiniz. Her şey otomatik olarak Flavors.me tarafından halledildiği için bir kez ayarlarınızı tamamladığınızda bir daha web sitenizi düşünmenize de gerek kalmıyor.

Neredeyse bütün sosyal medya uygulamalarındaki yayınlarınızı toplayabilen Flavors.me’de kendi alan adınızı kullanmak isterseniz de cüzi denilebilecek bir ücret ödeyerek tüm özelliklere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca gerçek zamanlı istatistik verilerini kullanarak dilediğiniz zaman aralığında web sitenizi görüntülemiş olan kişilerin davranışlarını ve en çok hangi içeriğinizin ilgi çektiğini de kolayca görebilirsiniz.

Flavors.me’de sayfanızı kişiselleştirebilmeniz için bütün araçlar oldukça pratik bir şekilde yerleştirilmiş. Arkaplan seçeneklerinden sayfa yerleşimine, fontlara, renklere, alanlara kadar neredeyse her şeyi özelleştirebilirsiniz.