Flipkart

Flipkart

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39
  • DOSYA BOYUTU 2.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flipkart

Flipkart, en büyük online alışveriş mağazalarından biri olarak farklı kategoriler altında yer alan binlerce ürünü Android kullanıcılarına sunan güzel bir uygulamadır.

Flipkart binlerce yüzde yüz orijinal ürünü sizlere sunan online alışveriz merkezlerinden bir tanesi. Bu mağaza içerisinde kullanıcılar özel aramalar yaparak istedikleri bilgisayar, cep telefonu, ayakkabı, saat, aksesuar ve daha bir çok ürünü bulabilirler. Hoş bir tasarıma sahip olan uygulamayı çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Flipkart uygulaması sayesinde istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz.

Uygulamanın ilgi çeken özelliklerinden birisi, kullanıcıların ürünler hakkında yapılan yorumları görebilmesidir. Bu sayede yeni bir ürün almayı düşünen müşteriler, daha önce alanların tavsiye ve yorumlarını okuyarak alacakları ürün hakkında daha gerçekçi ve yararlı bilgilere ulaşabiliyor. Ürünler hakkında detaylı bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabildiğiniz uygulamada, dilerseniz fotoğrafları daha da yakınlaştırarak alacağınız ürünü yakından görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu gelişmiş filtreleme seçebekleri sayesinde aradığınız ürünü daha kolay ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Bu özelliklerinden farklı olarak Flipkart üzerinden yapacağınız alışverilerden birkaç farklı ödeme seçeneği mevcuttur. Aldığınız ürünün ödemesini dilerseniz kapıda veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Flipkart kullanıcılarına istedikleri ürülerin durumunu takip etme şansı veriyor. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız ile Facebook, Twitter, Google+, Gmail veya SMS yolu ile paylaşabiliyorsunuz.

Bir çok özelliğe sahip Flipkart, istediğiniz ürünü almak için kullanabileceğiniz en iyi online alışveriş uygulamarından bir tanesi. Kendinizi tamamen özgür hissedecerek istediğiniz ürünü kolayca bularak satın alabileceğiniz uygulamayı, internetten alışveriş yapmayı seviyorsanız kesinlikle kullanmanızı öneririm.

Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.