Floola

Floola

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24,422
  • DOSYA BOYUTU 9.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Floola

iPod'tan bilgisayarınıza şarkı yükleyin! Bilgisayarınıza müzik aktarırken yaşadığınız zorluklar Floola ile artık geride kaldı. Ayrıca müzik yöneticisi olan bu uygulama ile aradığınız tüm özelliklere sahip olarak taşınabilir müz

Taşınabilir müzik oynatıcı aygıtınıza şarkı kopyalamak için geliştirilmiş küçük, ücretsiz ve portatif bir yazılım arıyorsanız Floola'yı kullanabilirsiniz. iTunes yerine kullanabileceğiniz bu alternatif uygulama, iPod'unuza yüklediğiniz şarkıları görmenize ve bu şarkıları herhangi bir bilgisayara kopyalamanıza izin veriyor. Floola ayrıca iPod'unuzdaki şarkıları çalabiliyor ve cihaza yeni şarkılar kopyalayabiliyor. Ayrıca Floola'yı kullanabilmek için bilgisayarınızda iTunes yazılımının yüklü olmasına da gerek yok.

Floola aracılığıyla podcast yayınlarını bilgisayarınıza indirebildiğiniz gibi iPod'unuzdaki benzer şarkıları bulup temizleyebilirsiniz. Floola'nın diğer üstün özellikleri arasında albüm resimleri ekleme, şarkı sözlerini ve notları düzenleme ve Last.fm entegrasyonu gibi özellikler bulunuyor.

Aynı zamanda Motorola cep telefonlarını da destekleyen bu ücretsiz yazılım iTunes destekleyen tüm donanımlarda çalışabiliyor. İsterseniz direkt iPod'unuz üzerinden de çalıştırabileceğiniz bu program yükleme gerektirmiyor. Linux, Mac OS X ve Windows tüm işletim sistemleriyle uyumlu olan bu program ile iPod medyalarınız kontrolünüz altında.

Müzik Video Podcast

Normal koşullarda iPod'a yüklediğiniz müzik dosyalarını bilgisayarınıza geri yükleme şansına sahip değilsiniz. Ancak bu uygulama ile artık sabit diskinizde olmayan parçaları iPod'tan geri alabilirsiniz. İstemci doğrudan iPod'a yükleniyor ve herhangi bir kurulum gerektirmiyor. Cihazı bilgisayara bağladığınızda üzerindeki şarkıları oynatmak ve aktarmak mümkün hale geliyor. Yazılım aynı zamanda iPod'unuzda yer alan şarkıların adlarını bir HTML dosyası olarak kaydedebiliyor.

Not: Araçtan yararlanmak için öncelikle iPod'unuzu iTunes üzerinden bir sürücü olarak etkinleştirmelisiniz.