Flowerpop Adventures

Flowerpop Adventures

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 68
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ayopa Games LLC

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Flowerpop Adventures, Android cihazlarınıza yeni gelmiş olan, çok eğlenceli ve renkli bir ateş etme ve beceri oyunudur. Oyunda amacınız ekranda dağınık halde bulunan çiçeklere sincapları fırlatarak hepsini toplamak.

Bu tarz artık çok fazla oyun olduğunu hepimiz biliyoruz bu yüzden de farklılıklar arıyoruz. Flowerpop Adventures bu konuda çok fazla bir farklılık getirmiş diyebileceğimiz oyunlardan olmasa da eğlenceli olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Oyunda yukarıda bulunan top ile sincapları çiçeklerin üzerine fırlatıyorsunuz ve sincaplar ekranda sıçrayıp sekerek bütün çiçekleri ve onlarla birlikte özel malzemeleri de topluyorlar. Böylece çok daha fazla puan kazanabiliyorsunuz.

Eğlenceli animasyonları, canlı ve renkli grafikleri ile dikkat çeken oyunun bir diğer özelliği ise ana karakterinizi istediğiniz gibi giydirip tasarlama şansına sahip olmanız. Bu da oyunu çok daha eğlenceli kılıyor diyebilirim.

Ayrıca oyunda isterseniz arkadaşlarınızla yarışabiliyor ve liderlik listelerindeki yerinizi alabiliyorsunuz. Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız Flowerpop Adventures'ı indirip denemelisiniz.