Fluenty

Fluenty

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fluenty

Fluenty, telefonunuza gelen mesajlara hızlı bir şekilde cevap vermenize imkan sağlıyor.

Günümüzde mesajlaşma uygulamalarının artmasıyla birlikte artık her dakika telefonumuza mesaj gelir oldu. Çılgınlar gibi mesajlaşmasak ta arada halimizi hatırımızı soranlar var. İşte bu hatır sahibi arkadaşlarınızı üzmemek için, meşgul anlarınızda onlara bulunduğumuz durumu Fluenty ile açıklayabilirsiniz.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Fluenty uygulaması, mesajlaşma uygulamaları üzerinden telefonunuza gelen bildirimlere hazır cevap verme özeliğine sahip. Yani karşı tarafın gönderdiği mesajı tahmin ederek size kısa mesaj önerileri sunuyor. Bu sayede yazma zahmetine katlanmadan anında karşılık verebiliyorsunuz.

Özellikle Android Wear cihazlarında oldukça fazla işe yarayan Fluenty, hızlı cevap verme özelliği kazanmanızı sağlıyor. Bu sayede arkadaşlarınızı bekletmeden mesajlaşabilirsiniz. Mesela bir kahve dükkanındaysanız konum özelliği sayesinde karşınıza hazır cevaplar olarak, "şu anda kahve dükkanındayım" mesajı çıkıyor. Böyle çoğaltabileceğiniz örnekleriyle Fluenty, mesajlara anında cevap vermek isteyenler için oldukça güzel bir uygulama. Üstelik hem akıllı telefonunuzda hem de akıllı saatinizde sorunsuz olarak kullanabiliyorsunuz.