FLV Player

FLV Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,947,173
  • DOSYA BOYUTU 8.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tonec, Inc.

FLV Player ile arşivinizde bulunan başta FLV olmak üzere tüm video dosyası formatlarını kolay ve hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz.

İnternet üzerinde video sitelerinde gezerken hoşunuza giden videoları ve klipleri bilgisayarınıza indirmeyi bir hobi haline getirdiyseniz, indirdiğiniz birçok dosyanın uzantısının FLV olduğu dikkatinizi çekmiştir.

Birçok medya oynatıcısı hala FLV dosya uzantısını oynatmaktan yoksun durumdadırlar ve bu sorundan kurtulmak için önünüzde iki farklı seçenek var. Bunlardan birincisi elinizdeki FLV formatını farklı bir video formatına dönüştürmek ve sonrasında izlemek. İkinci seçenek ise FLV uzantılı video dosyalarını oynatabileceğiniz bir medya oynatıcı kullanmak.

İşte bu noktada ihtiyacınız olan tek şey FLV Player olacaktır. FLV Player şık ve sade tasarımının altında yüksek performans ve birçok medya dosyasını oynatmak için destek sağlamaktadır. MP4, MPEG, 3GP, TOD, WMV, AVI, M4V gibi formatların yanı sıra ses CD'leri ve DVD'leri de oynatabilmektedir.

Tonec FLV Player'ın arayüzü hem yeni başlayan kullanıcılar hem de profesyoneller için yeterince çekici ve basittir. İhtiyacınız olan tüm menüler programın ana ekranının altında mevcutken, programla ilgili ayarlara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey ise ana ekran üzerindeyken farenizin sağ klik tuşuna basmaktır.

Aynı zamanda FLV Player ile çalma listeleri oluşturabilir, ekolayzır ile ses ayarlarını düzenleyebilir ve hazır ses ve video özelliklerini kullanabilirsiniz.

Dürüst olmak gerekirse FLV Player tasarımı ve kullanım kolaylığı bakımından VLC Player'a inanılmaz benzemektedir ve VLC Player kullanmış olan kullanıcılar hiç yabancılık çekmeden FLV Player'ı kolayca kullanabilirler.

ARTILAR

Videoların meta bilgilerini gösteriyor

Sürükle bırak desteği

Hızlı ve akıcı çalışıyor

Çalma listesi