Fontli

Fontli

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pramati Technologies

Fontli tipografi çalışmalarınızı sergileyebileceğiniz Instagram benzeri bir sosyal platformdur

Fontli eğer tipografi çalışmaları yapıyorsanız veya tipografiye merak duyuyorsanız ilginizi çekebilecek bir sosyal platform olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan Fontli temel olarak dünya çapındaki tipografi meraklılarını bir araya getiriyor. Fontli ile yazı yazma sanatı olan tipografi çalışmalarınızı diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor, diğer kullanıcıların hazırlamış olduğu tipgrafi çalışmalarına göz atabiliyorsunuz. Bu sayede hem çalışmalarınızın değerlendirilmesini sağlayabiliyor ve çalışmalarınızla ilgili yorumlar alabiliyor, hem de diğer çalışmalara göz atarak yeni çalışmalar oluşturmak için esinlenme kaynağına sahip olabiliyorsunuz.

Fontli bir sosyal platform olarak tasarlanmış. Uygulama kısaca tipografi sevenlerin Instagram'ı olarak tanımlanabilir. Fontli üzerinde dilediğiniz kullanıcıları takip edebiliyor ve fotoğraflarına göz atabiliyorsunuz. Uygulamada takip ettiğiniz kullanıcıların fotoğrafları yayın akışı şeklinde karşınıza çıkıyor. Dilediğiniz fotoğrafları beğenebiliyor ve fotoğraflara yorum yapabiliyorsunuz. Diğer kullanıcılar da sizin çalışmalarınızı beğenip altlarına yorum bırakabiliyorlar. Fontli'nin güzel bir özelliği çalışmalarınız için diğer kullanıcılardan yardım talep etmenize imkan tanıması.