Fontspiration

Fontspiration

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,251
  • DOSYA BOYUTU 35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Extensis

Fontspiration iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Fontspiration sayesinde fotoğraflarınıza yazılar ekleyebilir ve onları daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi uygulama marketlerde çok sayıda fotoğraf düzenleme uygulaması yer alıyor fakat bunların birçoğu sadece filtreler ve görsel efektler üzerine yoğunlaşıyor. Kaliteli bir yazı ekleme uygulaması bulmak çok da kolay değil.

Bu uygulama ise bu kategoriye yepyeni bir boyut getiriyor ve sunduğu özelliklerle dikkatimizi daha ilk saniyeden çekmeyi başarıyor. Fontspiration da onlarca farklı font seçeneği bulunuyor. Bunlardan istediğinizi seçerek fotoğraflarınıza metin ekleyebilirsiniz. İstediğiniz fontu seçtikten sonra boyutunu, konumunu, rengini ve hatta animasyonunu bile ayarlayabilirsiniz.

Bu tarz uygulamalarda gördüğümüz gibi Fontspiration’da da sosyal medya paylaşım seçenekleri yer alıyor. Yaptığınız çalışmaları sosyal hesaplarınız üzerinden paylaşabilir ve arkadaşlarınızdan yorum alabilirsiniz.
Genel olarak Fontspiration başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulaması ve kolay kullanılan özellikleri ile herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.