FootageStudio

FootageStudio

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,946
  • DOSYA BOYUTU 45.15 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Acrovid Technologies

FootageStudio, orijinal video dosyalarını kalite kaybı olmadan işleyebileceğiniz pratik, kullanışlı ve etkili bir video editörüdür.

FootageStudio, kullanıcıların video dosyalarını efektler ve filtrelerle zenginleştirebilecekleri oldukça profesyonel bir video düzenleme programıdır. Asıl amacı orijinal video kalitesini kayıpsız şekilde işlemek ve dönüştürmek olan program, bu anlamda da oldukça başarılıdır.

Dosya işleme ve dönüştürme işlemlerini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz program, .avi, .mov, .mp4, .m2ts gibi bilinen dosya uzantılarını ve çok daha fazlasını desteklemektedir.

Programın en güzel yanlarından bir tanesi de oldukça modern şekilde tasarlanmış kullanıcı arayüzü üzerinde ihtiyacınız olabilecek her türlü işleme kolaylıkla ulaşabilecek olmanızdır. Öyle ki video ayarlarını, ses ayarlarını, ekran boyutu ayarlarını ve çok daha fazlasını programın ana penceresi üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

İçeri aktarmış olduğunuz ve dönüştürme işlemi yapacağınız video ile ilgili birçok bilgiyi kullanıcılara sunan FootageStudio, video kesme, standart video boyutu ayarlama, video kalitesi arttırma ve video dönüştürme gibi birçok işlemi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Yüksek kalitede video işleme metotlarına sahip olan program, hareket tahmin teknolojisi ve yüksek kalitede işleme fonksiyonu gibi gelişmiş özelliklerin tamamını kullanıcılara sunmaktadır. Ayrıca işlemek istediğiniz video formatı ve uzunluğu ne olursa olsun, bahsetmiş olduğumuz bu gelişmiş özelliklerin tamamını kullanabilirsiniz.

Mükemmel ağır çekim efektlerini ve zamanı geri sarma efektlerini videolarınıza ekleyerek, hazırlamış olduğunuz videoları izleyen arkadaşlarınızı kolayca etkileyebilirsiniz. Oldukça artistik efektlere sahip olan FootageStudio, videolarınıza romantik anlar katmanıza olanak sağlar.

Videolar üzerine yüksek kalitede yakınlaştırmalar yapabileceğiniz, renk ayarlarını düzenleyebileceğiniz, çeşitli efektler ekleyebileceğiniz, ses ve video kalitesini düzenleyebileceğiniz ve çok daha fazlasına sahip olacağınız FootageStudio, gerçekten çok başarılı bir video düzenleme programı olarak dikkat çekmektedir.

Gerçekten güçlü ve profesyonel bir video düzenleme programına ihtiyaç duyuyorsanız FootageStudio'yu mutlaka denemenizi öneriyorum.