Foreks Mobile

Foreks Mobile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,194
  • DOSYA BOYUTU 1.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foreks Bilgi İletişim A.Ş.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde hem menkul kıymet borsalarını hem de emtia borsalarını takip için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Foreks Mobile uygulaması özellikle menkul kıymet borsaları ve emtia borsaları ile ilgilenenler için hazırlanmış ve içerisinde pek çok finansal aracı barındıran ücretsiz bir Android uygulaması. Adından da anlayabileceğiniz gibi Foreks bilgilerini de içermesi sayesinde her türlü finansal yatırım işleminizde iyi bir araç haline gelmektedir.

Uygulamayı kullanırken hem BIST Düzey1 verilerini gerçek zamanlı olarak görebilir hem de daha üst seviye derinlikli incelemeler için lisans satın alabilirsiniz. Takip edebileceğiniz yerler arasında VOB, pariteler, tahviller, eurobondlar, tüm dünya borsa endeksleri ve emtia verileri yer almaktadır. Kendi sayfanızın olması ise istediğiniz gibi özelleştirilmiş bir panele sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Fiyat alarmları gibi önemli bir konuya da destek veren uygulama hem Türkçe hem de diğer dillerdeki haberleri takip etmenize olanak veriyor. Bunun yanında pek çok yatırım şirketi üzerinden direkt uygulamayı kullanarak VOB alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.