FotoSketcher

FotoSketcher

kullanıcı

FotoSketcher fotoğrafları birkaç saniye içerisinde kara kalem veya yağlı boya efektiyle sanat eserlerine dönüştürebiliyor.

FotoSketcherdijital fotoğraflarınızı kurşun kalemle çizilmiş hale dönüştürmek için kullanabileceğiniz küçük ve güzel bir programdır. Windows platformu için yayınlanan ve tamamen ücretsiz olan FotoSketcher resmi web sitesi üzerinden dağıtılmaya devam ediliyor. Oldukça pratik özelliklere sahip olan uygulama ile resimlere birbirinden farklı efektler verebilecek, resimleri yağlı boya efektleri ya da kara kalem efektleri ile daha hoş bir hale getirebileceksiniz. Dijital fotoğrafları kara kalem fotoğrraflara çevirme fırsatı veren uygulama, hızlı yapısı ile resimleri daha hızlı düzenleme fırsatı veriyor.

Eğer Windows kullanıcısıysanız ve resimlerinizi düzenlemek ya da kara kalem hale getirmek istiyorsanız aradığınız uygulama FotoSketcher demektir. Basit kullanımı ile her kesimden kullanıcılara hizmet veren uygulama, düşük dosya yapısı ile bilgisayarlarda fazla yer kaplamanında önüne geçiyor. Lisans gerektirmeyen ve sadece İngilizce olarak kullanılabilen uygulama, geniş kitlelere ulaşmak için düzenli olarak güncellemeler de almaya devam ediyor.

FotoSketcher Özellikleri

  • Farklı kara kalem efektleri,
  • Farklı yağlı boya efektleri,
  • Hızlı,
  • Farklı renk paletleri,
  • Kullanışlı menü,
  • Basit kullanım,
  • İngilizce,
  • Ücretsiz,
  • Lisans gerektirmez,

Program ile resimlerinizi birkaç saniye içerisinde kurşun kalemle çizilmiş hale getirebileceğiniz gibi farklı birkaç efekt daha verebilirsiniz. Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en başarılı küçük resim düzenleyici programdır. eğer bir resminizi kara kalem çalışması haline dönüştürmek istiyorsanız FotoSketcher bu işlemi sizin için birkaç saniye içerisinde yapabilir. Veya yağlı boya bir resim elde etmek istiyorsanız yine FotoSketcher'a başvurabilir ve resimlerinizi bir ressamın elinden çıkmış gibi gösterebilirsiniz. Resim boyutu, formatı, efektleri ayarlarını yapabileceğiniz bu program size eğlenceli zamanlar geçirtebilir.

FotoSketcher İndir

Windows platformunda lansmana çıkan ve günümüzde resmi web sitesi üzerinden ücretsiz olarak dağıtılan FotoSketcher isimli uygulama sayesinde resimler düzenleyebileceksiniz. Dijital resimleri kara kalem ya da yağlı boya gibi efektler ile değiştirebilecek, farklı platformlarda paylaşabileceksiniz. Oldukça pratik ve basit bir uygulama olan FotoSketcher ücretsiz olarak sadece Windows platformundaki kullanıcılara sunuluyor. Dileyen kullanıcılar uygulamayı resmi web sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirler.