FrameMagic 7 Lite

FrameMagic 7 Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 67
  • DOSYA BOYUTU 25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

iPhone ve iPad'lerinizde fotoğraf kolajlarını en kolay yoldan FrameMagic 7 Lite ile yapabilirsiniz.

FrameMagic 7 Lite uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kolaj hazırlama uygulaması ve ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Özellikle barındırdığı yüzlerce özelliğe rağmen alışması kolay olan arayüzü sayesinde pek çok yeni kullanıcının favorilerinden olacağını düşünüyorum.

Kolajlarınızı hazırlarken direkt olarak yüzlerce farklı kombinasyon ve şablonu kullanabiliyor, aynı zamanda bu şablonlara otuzdan fazla fotoğraf sığdırabiliyorsunuz. Sadece kareli şablonlar değil, farklı şekilleri barındıran şablonlar da uygulama içerisinde yer alıyor.

Arkaplanlar, döndürme seçenekleri, kenar düzeltme, kenar payları ve maskeler gibi pek çok ek özellik sayesinde fotoğraf kolajlarınızın en iyi şekilde görüneceğine emin olabilirsiniz. Ayrıca, kolajlarınız üzerine yazılar yazarak dostlarınıza mesajlarınızı en kolay yoldan iletme şansınız da mevcut.

Döndürme, kesme, efekt verme gibi küçük fotoğraf düzenleme özellikleri de uygulamada unutulmamış. Böylece başka programlara ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı kolajlarınıza en uygun şekilde ortaya koyabiliyorsunuz. İşlemlerin hepsi tamamlandığında ise sosyal ağlar için yer alan paylaşım butonları ile tüm dostlarınıza kolajlarınızı gösterebilirsiniz.