Framy

Framy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,703
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UTW Technology Co. Ltd.

Framy uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kendi yüz videolarınızı eğlenceli animasyonlar haline getirebiliyorsunuz.

Framy uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından kendi yüz videolarını kullanarak animasyon karakterler oluşturmak için kullanabilecekleri oldukça ilginç ve eğlenceli bir uygulama. Hem ücretsiz olarak sunulması hem de animasyon oluşturma sürecinin çok kolay bir şekilde uygulanabilmesi sayesinde kullanırken oldukça keyif alacağınızı düşünüyorum.

Uygulamanın içerisinde kullanılabilecek onlarca farklı animasyon yer aldığı için, ruh halinizi doğru bir şekilde yansıtmanız mümkün hale geliyor. Ayrıca kendi yüz ifadenizi de bir fotoğraf değil video olarak eklediğiniz için animasyonunuzun çok daha renkli bir hale geldiğini söyleyebilirim. Hazırladığınız bu animasyon filmleri hem Framy üzerinden hem de diğer sosyal ağ profilleriniz üzerinden paylaşarak arkadaşlarınıza da gösterme olanağınız var.

Hazırladığınız animasyonların üzerine çeşitli görsel efektler de atabildiğiniz için durumu daha eğlenceli veya daha dramatik bir hale de getirebiliyorsunuz. Tüm bunları gerçekleştirirken herhangi bir yavaşlık ya da sorun ortaya çıkarmaması ise uygulamanın bu konuda yeterince yetkin olduğunu gösteriyor diyebilirim.

Arkaplan müziklerini, elbise ve aksesuarları yahut daha fazla detayı da özelleştirmek isteyenler için tüm araçları sunan uygulama, böylelikle boş vakitlerinizde başında vakit geçireceğiniz uygulamalardan birisi haline gelecektir.

Tabii ki diğer kullanıcıları takip etme, paylaşımlarını beğenme veya yorum atma gibi bir sosyal ağdan beklenebilecek pek çok özellik de Framy içerisinde yer alıyor.