Free Alarm Clock

Free Alarm Clock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 73,917
  • DOSYA BOYUTU 4.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Comfort Software Group

Free Alarm Clock, birden çok alarm oluşturup tüm alarmları kolayca yönetmenizi sağlayan ücretsiz ve faydalı bir alarm programıdır.

Free Alarm Clock, özellikle sabahları zor uyananların severek kullanacağı bir ücretsiz alarm programıdır. Programı kullanarak dilediğiniz sayıda alarm kurarak hepsi için gerekli düzenleme ve değişiklikleri rahatça yapabilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde çalışırken veya vakit geçirirken, unutmamanız gereken herhanbi bir etkinlik veya önemli bir olay için kolayca alarm kurarak hatırlayabilirsiniz. Program sayesinde televizyonda yayınlanan en sevdiğiniz diziyi, futbol maçını veya güzel bir filmi kaçırmazsınız. Sabahları en sevdiğiniz müzikleri çalan alarmlar kurarak güne güzel bir şekilde uyanarak başlayabilirsiniz.

Çalan alarmları erteleme veya kapatma seçenekleri mevcuttur. Alarm çaldığında biraz daha uyumak ve yatak keyfi yapmak isterseniz alarmı erteleyerek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız ayarlamalar ile oluşturduğunuz alarmları hergün veya belirli günlerde aktif edebilirsiniz. Bu sayede özellikle çalışan kişiler sabahları uyanmak için bu programı kullanarak sadece bir kere alarm kurmaları yeterli olacaktır.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Free Alarm Clock programını hemen indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.