Free Countdown Timer

Free Countdown Timer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,853
  • DOSYA BOYUTU 2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Comfort Software Group

Free Countdown Timer, önemli zamanlar için geri sayımlar ayarlayabileceğiniz ücretsiz ve basit bir yardımcı programdır.

Free Countdown Timer, gelecekte yapmanız gereken görevler veya önemli günler için geri sayım etkinlikleri oluşturabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır. Her türlü önemli etkinliği ve özel günü size sevdiğiniz müzikler eşliğinde hatırlatacak olan programı çok seveceğinize eminim. Aynı zamanda programı sevmek için bir neden daha var ki o da programın tamamen Türkçe dil desteğine sahip olması ve kolay kullanımı.

Etkinlik zamanları geldiğinde program, bilgisayarınız uyku modunda olsa bile devreye girererek bilgilendirme mesajı ve seçmiş olduğunuz müzik eşliğinde sizi zamanı gelen etkinlik konusunda uyarır.

Geri sayım aracını saat, dakika ve saniye cinsinden kurabilirsiniz ve geri sayım tamamlanarak program 0'ı gösterdiğinde alarmınız otomatik olarak çalmaya başlar.

Sınırsız sayıda alarm atayabileceğiniz program yardımıyla bundan sonra yapmanız gereken hiçbir şeyi unutmayacak, hiçbir toplantıya geç kalmayacaksınız.

Yeni Yıl, doğum günleri, mezuniyetler, evlilik tarihleri ve daha birçok konuda alarm ayarlayabileceğiniz Free Countdown Timer'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.