Meeting Timer

Meeting Timer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,269
  • DOSYA BOYUTU 0.76 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EXP Systems

Meeting Timer, bilgisayarlarınızın masaüstünde kullanabileceğiniz pratik ve yararlı bir geri sayım sayacıdır.

Meeting Timer, önemli toplantılarınız veya diğer etkinlikleriniz için kalan süreyi bilgisayarınızın masaüstünden kontrol edebilmenizi sağlayan yararlı bir programdır. Oldukça basit ve pratik bir program olan Meeting Timer'ın arayüzü üzerinde bulunan hazır zaman seçeneklerden birini tıklayarak geri sayımı başlayabilirsiniz. Örneğin yarım saat sonra önemli bir toplantıya katılacaksınız, fakat aynı zamanda çok yoğun olarak çalışıyorsunuz. İşe dalıp toplantıyı unutmamak için programın üzerindeki yarım saatlik seçeneğe tıklayarak geri sayımı başlatabilir ve böylece masaüstünüzde yarım saatin geçtiğini dakika dakika kontrol edebilirsiniz.

Programın pencere büyüklüğü ve yeri kullanıcıların kendi istekleri doğrultusunda değiştirilebiliyor. Kalan süreyle alakalı olan tüm durumlarda kullanabileceğiniz program ile kız arkadaşınız ile görüşmeye geç kalmaz, toplantılarınızı kaçırmaz yada öğle arasını unutmazsınız.

O:Ufak ve basit bir program olmasına rağmen zaman zaman oldukça işinize yarayabilecek olan Meeting Timer'ı ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.