Sharp World Clock

Sharp World Clock

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,490
  • DOSYA BOYUTU 12.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Johannes Wallroth

Sharp World Clock istediğiniz sayıda ülkeye ait saatleri masaüstünüz üzerinde takip edebileceğiniz başarılı bir uygulamadır.

Sharp World Clock seçilen şehirler üzerinde o an saatin kaç olduğunu ve seçtiğiniz şehirlerle ilgili yararlı bilgileri size gösteren gelişmiş bir masaüstü dünya saatleri uygulamasıdır.

Her ne kadar bir dünya saatleri uygulaması olsa da, uygulama çok daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır. Masaüstünüzde o an ki saatini görmek istediğiniz şehirlerin konumlarını ve ülke bayraklarını da göstermektedir. Ayarlar menüsü altında daha farklı bir çok seçenek bulunmaktadır.

Sharp World Clock ile istediğiniz şehirlerin saatlerini masaüstünüze ekleyebileceğiniz gibi istemediklerinizi de kolaylıkla listeden çıkartabilirsiniz. Seçmek istediğiniz şehirleri kıta, ülke, şehir ve eyalet filtrelemeleri yardımıyla bulabileceğiniz gibi isterseniz direk olarak arama yapma şansına da sahipsiniz.

Aynı zamanda kolayca istenilen konuma ait interaktif bir harita üzerinde güneşin ve ayın evrelerini inceleyebilirsiniz. Program ayrıca içerisinde entegre olarak bir RSS okuyucu, alarm ve yapışkan not programıyla birlikte gelmektedir.

Dünya saatlerini masaüstünüze taşımak istiyorsanız Sharp World Clock gerçektende başarılı bir uygulama ve denemenizi öneririz.