Free Timer

Free Timer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,660
  • DOSYA BOYUTU 4.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Comfort Software Group

Free Timer, kendi istediğiniz doğrultusunda görsel olarak özelleştirebileceğiniz ücretsiz ve güvenilir bir geri sayım programıdır.

Free Timer, aradan ne kadar zaman geçtiğini size haber vermesi için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir geri sayım programıdır.

Sezgisel arayüzü sayesinde yeni başlayan bilgisayar kullanıcılarının bile rahatlıkla kullanabileceği program oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Görsel olarak da gerçekten çok başarılı olan Free Timer, anlık olarak kalan süreyi size göstermektedir.

Kullanıcı arayüzü tamamen özelleştirilebilen program, farklı renklerde saatleri kullanıcılara sunmaktadır ve isterseniz ses efektleriyle de programı zenginleştirebilirsiniz. Metronom özelliğini aktif ederek 5 saniyelik aralıklarla geçen zamanla ilgili sesli bir uyarı bile alabilirsiniz.

Kendi zevkinize göre farklı renklerde kullanabileceğiniz programın arka plan rengini siyah veya beyaz olarak ayarlama şansına da sahipsiniz. Daha iyi bir görünüm için tam ekran moduna geçiş yaparak, her kafanızı kaldırdığınızda kalan zamanı görebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla geri sayım aracına ihtiyaç duymanız durumunda, program ikonuna çift tıklayarak yeni bir program penceresini daha etkin hale getirebilir ve kendi belirleyeceğiniz ayarları yeni geri sayım aracı için de uygulayabilirsiniz.

Geniş özelleştirme seçenekleri, kolay kullanım ve Türkçe dil desteğini göz önünde bulundurduğumuz zaman Free Timer'ın birçok kullanıcı için oldukça kullanışlı bir geri sayım programı olduğu bir gerçektir.