Free Business Card Maker

Free Business Card Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,092
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HLP Software

Free Business Card Maker, Windows işletim sisteminde kolayca kullanabileceğiniz ücretsiz bir kartvizit oluşturma programıdır.

Free Business Card Maker, Windows'n her sürümünde çalışabilen ücretsiz bir kartvizit uygulamasıdır.

HLP Software tarafından geliştirilen kartvizit uygulaması Free Business Card Maker, adından da rahatlıkla anlaşılabileceği gibi ücretsiz şekilde işinize özel kartvizitler tasarlayabildiğiniz bir program olarak karşımızda duruyor. Photoshop gibi daha büyük ve kapsamlı programları kullanıyor ya da kullanacak yeri bulamadığınız anlarda devreye giren ve size kolayca basit bir kartvizit hazırlatabilen program, çoğu zaman hayat da kurtarıyor.

Yeni bir tema açıp, onun üzerine küçük şekiller çizebildiğiniz, yazılar yazabildiğiniz ve şekillere renkler atayabildiğiniz Free Business Card Maker, sizlere çok ayrıntılı düzenleme seçenekleri sunmuyor olsa bile acil durumlarda kullanılabilecek ya da çok da ayrıntılı çizimlerin gerekmediği kartvizitlerde kullanılabilecek, en azından temel tasarımlar hazırlamak ve bunları daha ayrıntılı şekle getirmeden önce göz atılabilecek programlardan bir tanesi.