Free Clone Stamp Tool

Free Clone Stamp Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,491
  • DOSYA BOYUTU 2.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LifeSniffer

Fotoğraflarınızdaki istenmeyen unsurlardan kurtulabilmek için bir doku kopyalama aracı arıyorsanız bu ücretsiz programı indirin.

Clone Stamp aracı profesyonel fotoğraf düzenleme araçlarındaki en sık kullanılan araçlardan bir tanesi ancak bu programların pek çoğunun ücretli olması nedeniyle kullanıcıların diğer ücretsiz programlar içerisinde bu aracı bulması oldukça zor hale geliyor. Dolayısıyla Free Clone Stamp Tool gibi ücretsiz olan programlara ihtiyaç artıyor.

Adından da anlayabileceğiniz gibi clone stamp yani belli bir bölgeyi klonlama aracı olan program, fotoğraflarınızdaki istediğiniz bölgelerde yer alan dokuların direkt olarak diğer bölgelere aktarılabilmesini sağlıyor.

Bu aracı temel olarak fotoğraflarınızdaki bozuk kısımları düzeltmek ve lekeler, yırtıklar, kırışıklar, sivilceler ve tüm diğer bozuklukları tedavi etmek için kullanabilirsiniz. Dolayısıyla hasarlı fotoğrafların düzenlenmesinde en işe yarar programlardan birisi haline gelebileceğine inanıyorum.

Bunun yanında fotoğraflardaki kuşlar, elektrik telleri ve benzeri unsurlar da yine Free Clone Stamp Tool tarafından kolayca ortadan kaldırılabiliyor.