Free EPS To JPG Converter

Free EPS To JPG Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,623
  • DOSYA BOYUTU 12.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Free Picture Solutions

Free EPS To JPG Converter, EPS formatlı dosyalarınızı JPG formatına dönüştürmenizi sağlayan sade ve yararlı bir programdır.

Free EPS To JPG Converter, EPS formatlı dosyalarınızı JPG formatına dönüştürebilmeniz için hazırlanmış kullanıcı dostu ve etkili bir programdır.

Kolay ve hızlı kurulum aşamasına sahip olan program, kurduktan hemen sonra masaüstünden açılarak kullanılmaya başlanabilir. Oldukça sade ve basit bir arayüze sahip olan program, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış.

Dönüştürme işlemini başlatmadan önce, dönüştürmek istediğiniz EPS dosyalarını seçerek programa yüklemelisiniz. Aynı anda birden fazla dosya yüklemenize imkan sağlanmaktadır. Sürükle ve bırak desteği olmadığı için istediğiniz dosyaları kendinize seçerek programa eklemelisiniz. Yanlışlıkla eklediğiniz bir dosya olması durumunda, bu dosyayı seçerek ''Remove'' tuşuna basabilir ve böylece dosyayı program üzerinden kaldırabilirsiniz.

Programın sahip olduğu toplu dönüştürme özelliği sayesinde hem zaman kazanabilir hemde daha az efor sarfetmiş olursunuz. Dönüştürmek istediğiniz tüm dosyaları seçerek ''Convert'' tuşuna bastığınızda, dönüştürme işleminiz kısa bir süre içinde tamamlanacaktır.

Free EPS To JPG Converter, EPF dosyalarınızı JPG formatına dönüştürme işlemleri için kullanabileceğiniz yararlı ve kullanımı kolay bir programdır. Sizde EPS dosyalarınızı JPG formatına dönüştürmek istiyorsanız, Free EPS To JPG Converter programını ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.