Free FLV Player

Free FLV Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76,941
  • DOSYA BOYUTU 2.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FLVPlayer4Free

Türkçe dil desteği de bulunan ve popüler bütün video formatlarını çalıştırabilme kabiliyeti olan ve bunların yanında tamamen ücretsiz olan bir video oynatıcısına sahip olmak istemez miydiniz? Cevabınız evet ise Free FLV Player tam size

FlvPlayer4Free üreticisinin Free FLV Player'ı FLV başta olmak üzere çoğu popüler video formatını oynatabilecek şekilde tasarlanmıştır. FLV, AVI, DIVX, XVID, MP4, MPG, WMV, ASF, MPEG, M4V, MKV, DVR-MS, HDMOV, M2TS, M2T, MKA, 3GP, 3G2, 3GPP, 3GP2, MOV, QT, RM, RAM, RMVB video formatlarını destekleyip çalıştırabilen bu ücretsiz FLV oynatıcı ile artık hiçbir ücretli video oynatıcıya ihtiyaç duymayacaksınız. Sürükle & Bırak kolaylığı ile çalışabilen bu video oynatıcı program playlist editöre de sahip. Çoklu dil desteğinde Türkçe dilinin bulunması da kullanımını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Tam ekran modu ve ekran boyutu ayarlama özelliği, çok kullanışlı üst fonksiyon tablosu, ses bar'ı, Oynatma, Durdurma, Duraklatma, Başa Alma, Hızlı İlerleme gibi normal video oynatıcısı özelliklerine de sahip olan Free FLV Player ile artık çok daha rahat bir şekilde istediğiniz videoları izleyebileceksiniz.